Anasayfa / Blog / Kapadokya Uyanıyor (mu) ?

Kapadokya Uyanıyor (mu) ?

  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/kapadokyaweb.com/public_html/sites/all/modules/adsense_injector/adsense_injector.module on line 352.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/kapadokyaweb.com/public_html/sites/all/modules/adsense_injector/adsense_injector.module on line 35.

Bahar mevsimi ile birlikte doğa canlanmaya, ülkemizin turizm bölgeleri hayat bulmaya başladı. Ben de memleketimin bahar havasını solumak için sabırsızlanmaya başladım. Birkaç gündür "Acaba Kapadokya da bir hareketlenme var mı" düşüncesiyle internetin altını üstüne getirdim ama ne İngilizce ne de Türkçe zaten aylar öncesinde olan bilgilerden daha fazlasını bulamadım. Elin Amerikalısı mayo çekimleri yapmasa ya da bizim dede Kapadokya gezisine çıkmasa internette Kapadokya haberi neredeyse hiç çıkmayacak. Sanırım Ekonomik Kriz haberleri ve Yerel Seçim heyecanı dikkatleri Turizmden başka noktalara kaydırdı. İnternette Kapadokya ile ilgili çıkan haberlerin %99'u zaten olmuş bitmiş şeylerin haberlerini veriyor. Gelecekte yapılacak etkinlikler veya yeni Turizm hizmetleri ile ilgili neredeyse hiç haber yok. Bu haberler kimin için yapılıyor? Kapadokya ya gelmeyi düşünen kişilerin bölgede neler yapabilecekleriyle ilgili bilgilerini internetten toplamya çalıştığını sanırım belirtmeme gerek yok. Sürekli Kapadokya bölgesinde bulunamadığım için Haber Sitesi düzeninde bir site planlamadım ama galiba bu gidişimde güncel Turizm haberleri yayınlamakla ilgili çalışmalar yapsam fena olmayacak.

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır. If you have a Gravatar account associated with the e-mail address you provide, it will be used to display your avatar.
  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • İzin verilen HTML etiketleri: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünürler.
  • Bu bölümden ekleyeceğiniz adreslere rel="nofollow" ibaresi eklenecektir.

Biçimlendirme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi