Anasayfa / Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız

  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/kapadokyaweb.com/public_html/sites/all/modules/adsense_injector/adsense_injector.module on line 352.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/kapadokyaweb.com/public_html/sites/all/modules/adsense_injector/adsense_injector.module on line 35.

  • Bilgilerinizin gizliliğinize önem veriyoruz.
  • Sitemizde kullandığınız bilgileri KapadokyaWeb.com sitesi ile ilgisi olmayan hiç bir üçüncü parti kuruluş ile paylaşmıyoruz.
  • Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek isterseniz burayı tıklayın.
Derya kullanıcısının resmi

Avanos : Çanak çömlek ve nazik esnafları, Taş evler, şarap mahzenleri, Kızılırmak boyunca salkım söğütler... Çok beğendim .

Paşabağ vadisi :Peri bacalarına start verdiğimiz nokta.Güzeldi ilk açılış için.

Zelve Açıkhava Müzesi : 3 vadi, uzun parkur , mutlak surette spor giyinilmesi gereken ve bizim jetonun çok geç düştüğü mekan.Kilise,kilise, kilise ve kilise...

Göreme : Büyüleyici panoromik görünüm ,Peri bacaları.Burası çok güzel.
Uçhisar - Ortahisar : Peri bacaları
Olmazsa olmaz balon turuyla Kapadokyaya kuş bakışı

Ihlara Vadisi : Yine kilise kilise ve kilise. 14 km imiş parkur. 500 basamak bir merdiven indikten sonra soğuk suda ayak dinlendirilir.14 km yürülür çay boyunca keyifli bir yürüyüş ve tırmanış :)

Ürgüp : Hiç bir espirisi yoktu.Burda bi kafa karışıklığım oldu Üçgüzeller neresiydi:nerdeydi o en güzel peri bacaları manzaraları bilemedim.Ama bendeki cevabı Göremedir.

Panaromik manzaraları gördüğünüzde kaçırmayın.

Müze kart şart. Yoksa giriş ücretleri can sıkıcı olabilir :)
Kapadokya için 2 gün ayırmanız kafii. Balona mutlaka binin.
Sitedeki tur programını takip edin derim.Hiç bilmeyen ve kendi aracıyla gelen biri için ciddi yol gösterici oluyor.

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır. If you have a Gravatar account associated with the e-mail address you provide, it will be used to display your avatar.
  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • İzin verilen HTML etiketleri: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünürler.
  • Bu bölümden ekleyeceğiniz adreslere rel="nofollow" ibaresi eklenecektir.

Biçimlendirme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi