Anasayfa / Paylaşım Politikamız.

Paylaşım Politikamız.

  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/kapadokyaweb.com/public_html/sites/all/modules/adsense_injector/adsense_injector.module on line 352.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/kapadokyaweb.com/public_html/sites/all/modules/adsense_injector/adsense_injector.module on line 35.

Sitemizde bulunan her tür içeriği kaynak gösterdiğiniz ve ilgili içerik üzerinde değişiklik yapmadığınız sürece ek izin almanıza gerek kalmadan kendi sunucunuza taşımak suretiyle kullanabilirsiniz. Ayrıca izin almanız şartıyla Kapadokya konulu projeleriniz için sitede bulunan görsel içeriği fligransız ve yüksek çözünürlüklü olarak paylaşabilir veya yazı ve link sağlayarak projenize imkanlarımız dahilinde destek olabiliriz.

Tüm bunların dışında kaynak göstermeden veya açıkça izin almadan içerik üzerinde değişiklik yaparak iyi niyet sınırlarını aşacak şekilde kopyalama yolunu tercih ederseniz büyük zaman ve emek sarfederek hazırladığımız sitemizi koruma amaçlı olarak Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun bize tanıdığı tüm yasal haklarımızı savunacağımızı şimdiden belirtmek isterim.

Konuyla ilgili olarak İletişim Formumuzu kullanarak bizimle temasa geçebilirsiniz.